Община Търговище

КРАСИМИР МИТЕВ МИРЕВ
КМЕТ

Към сайта на община Търговище >>  

СЕВИМ АЛИ Председател на ОС

 

 

Регионален исторически музей – Търговище

КМЕТОВЕ НА КМЕТСТВА (Изберете кметство от картата)

РЕЗУЛТАТИ ОТ ВТОРИ ТУР

КРАСИМИР МИТЕВ МИРЕВ ТУНЧЕР МЕХМЕДОВ КЪРДЖАЛИЕВ

БСП ДПС
РЕЗУЛТАТ
78,90 %
РЕЗУЛТАТ
21,10 %
ПРЕЗЕНТАЦИЯ ПРЕЗЕНТАЦИЯ

РЕЗУЛТАТИ ОТ ПЪРВИ ТУР

КРАСИМИР МИТЕВ МИРЕВ СТАНЬО БОЯНОВ АЛЕКСАНДРОВ ДИМИТЪР БЕЛЧЕВ ДИМИТРОВ ИВАН ПЕТКОВ НЕДЕЛЧЕВ ИВАН ЙОРДАНОВ ПЕТРОВ

БСП РЗС АТАКА ГЕРБ БЗНС
РЕЗУЛТАТ
35,41 %
РЕЗУЛТАТ
1,35 %
РЕЗУЛТАТ
2,73 %
РЕЗУЛТАТ
25,19 %
РЕЗУЛТАТ
0,47 %
ПРЕЗЕНТАЦИЯ ПРЕЗЕНТАЦИЯ ПРЕЗЕНТАЦИЯ ПРЕЗЕНТАЦИЯ ПРЕЗЕНТАЦИЯ
СВЕТЛОЗАР НИКОЛАЕВ ПАНАЙОТОВ ЙОВЧО ЖЕЛЯЗКОВ ЙОВЧЕВ КРАСИМИР ДИМИТРОВ РУСЕВ ТУНЧЕР МЕХМЕДОВ КЪРДЖАЛИЕВ ТУРХАН БИЛЯЛ ХАДЖИ-ИБРЯМОЛУ

БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНО-РАДИКАЛНА ПАРТИЯ

ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧ- НИТЕ СИЛИ ЗАЩИТА
БНРП ПП ПП ДПС ЕНП
РЕЗУЛТАТ
0,48 %
РЕЗУЛТАТ
1,96 %
РЕЗУЛТАТ
0,89 %
РЕЗУЛТАТ
27,79 %
РЕЗУЛТАТ
3,75 %
ПРЕЗЕНТАЦИЯ ПРЕЗЕНТАЦИЯ ПРЕЗЕНТАЦИЯ ПРЕЗЕНТАЦИЯ ПРЕЗЕНТАЦИЯ

КАНДИДАТИ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

ИЗБОРИ ЗА КМЕТОВЕ НА КМЕТСТВА
1.48% БОЯН ЯНКОВ ВЛАДИМИРОВ ПП “ГЕРБ” С. БАЯЧЕВО
2.37% КАЛИН ИВАНОВ КРАСИМИРОВ ПП “ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ ЕВРОРОМА” С. БАЯЧЕВО
НА ВТОРИ ТУР
45.86% МЕХМЕД МЕХМЕДОВ ХАСАНОВ
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. БАЯЧЕВО
0.30% НЕЛИ ГЕНЧЕВА СТОЙНОВА ПП “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ” С. БАЯЧЕВО
НА ВТОРИ ТУР
47.04% НЕФИЗЕ ЮСУФОВА БЕКИРОВА
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. БАЯЧЕВО
2.96% РЕЙХАН МУСТАФОВ ИСМАИЛОВ ПП “ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ” С. БАЯЧЕВО
>
2.55% БЕХЧЕТ БЕЙТУЛОВ ХЮСЕИНОВ ПП “ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ” С. БОЖУРКА
ИЗБРАНА ЗА КМЕТ НА I ТУР
58.72%ГЮЛТЕН РАИМОВА ХАСАНОВА
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. БОЖУРКА
1.70% ЛЮТВИ МЕХМЕДОВ АХМЕДОВ ПП “ГЕРБ” С. БОЖУРКА
37.02% ХРЮСТЕМ МЕХМЕДОВ ХРЮСТЕМОВ ИК ЗА ИЗДИГАНЕ КАНДИДАТУРАТА НА ХРЮСТЕМ МЕХМЕДОВ ХРЮСТЕМОВ ЗА КМЕТ НА С.БОЖУРКА С. БОЖУРКА
>
48.77% АХМЕД ХАСАНОВ АХМЕДОВ БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. БУЙНОВО
ИЗБРАНА ЗА КМЕТ НА I ТУР
51.23% НЕВЗИЕ РАГУБОВА ХАЛИЛОВА
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. БУЙНОВО
>
НА ВТОРИ ТУР
46.64%ЗДРАВКА НИКОЛАЕВА БОНЕВА
ПП “НДСВ” С. БУХОВЦИ
9.33% ЙОРДАН СТЕФАНОВ ЙОРДАНОВ БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. БУХОВЦИ
3.36% НИКОЛИНКА ГЕОРГИЕВА АВРАМОВА ПП “ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ “АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ” С. БУХОВЦИ
НА ВТОРИ ТУР
40.67% РОСЕН СЕВДАЛИНОВ МУТАФОВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. БУХОВЦИ
>
12.03% ДАНАИЛ СТЕФАНОВ ДАНАИЛОВ ПП “ГЕРБ” С. ВАРДУН
15.78% ЕМИЛИЯН КРАСИМИРОВ ГРОЗДАНОВ ПП “ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ” С. ВАРДУН
НА ВТОРИ ТУР
32.62% ИВАН ИВАНОВ ГЕНЧЕВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ВАРДУН
НА ВТОРИ ТУР
39.57% НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ СЛАВОВ
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. ВАРДУН
>
НА ВТОРИ ТУР
31.59%НИЛЮФЕР ХАМДИ ХАДЖИИБРЯМОЛУ
ПП “ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ” С. ГОЛЯМО НОВО
НА ВТОРИ ТУР
43.64% ОГНЯН АСПАРУХОВ АНГЕЛОВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ГОЛЯМО НОВО
8.86% ИВАН НЕДЯЛКОВ СЛАВОВ ПП “ГЕРБ” С. ГОЛЯМО НОВО
6.82% ИСМАИЛ ИСМАИЛОВ ТАТАРОВ БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. ГОЛЯМО НОВО
9.09% САШО МИХАЙЛОВ ГАБРОВЛИЕВ ИК ЗА ИЗДИГАНЕ КАНДИДАТУРАТА НА САШО МИХАЙЛОВ ГАБРОВЛИЕВ ЗА КМЕТ НА С. ГОЛЯМО НОВО С. ГОЛЯМО НОВО
>
ИЗБРАНА ЗА КМЕТ НА I ТУР
52.55% АЛИМЕ САЛИЕВА АХМЕДОВА
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ГОЛЯМО СОКОЛОВО
20.78% БЕЙСИМ ЕТЕМОВ РАФИЕВ ИК ЗА ИЗДИГАНЕ КАНДИДАТУРАТА НА БЕЙСИМ ЕТЕМОВ РАФИЕВ ЗА КМЕТ НА С. ГОЛЯМО СОКОЛОВО С. ГОЛЯМО СОКОЛОВО
14.51% ИВО ХРИСТОВ СИДЕРОВ ИК ЗА ИЗДИГАНЕ КАНДИДАТУРАТА НА ИВО ХРИСТОВ СИДЕРОВ ЗА КМЕТ НА С. ГОЛЯМО СОКОЛОВО С. ГОЛЯМО СОКОЛОВО
12.16% МАРИЯН ВЕЛИЧКОВ АТАНАСОВ ПП “ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ “АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ” С. ГОЛЯМО СОКОЛОВО
>
24.35% ДИМО ИВАНОВ ДИМОВ ПП “ГЕРБ” С. ДАВИДОВО
6.22% МАРГАРИТА РУСЕВА ПАВЛОВА БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. ДАВИДОВО
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
69.43% СЕРГЕЙ ЙОРДАНОВ ПЕТРОВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ДАВИДОВО
>
43.14% ГЮЛТЕН МЕХМЕДОВА ШАБАНОВА ИК ЗА ИЗДИГАНЕ КАНДИДАТУРАТА НА ГЮЛТЕН МЕХМЕДОВА ШАБАНОВА ЗА КМЕТ НА С. ДРАГАНОВЕЦ С. ДРАГАНОВЕЦ
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
56.86% АДЕМ АХМЕДОВ АДЕМОВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ДРАГАНОВЕЦ
>
3.68% БЕЛАН МАРТИНОВ ВЕЛИЧКОВ ПП “ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ” С. ДРАЛФА
НА ВТОРИ ТУР
32.78% ГЕОРГИ ПЕНЧЕВ ЦВЕТКОВ
ПП “ГЕРБ” С. ДРАЛФА
НА ВТОРИ ТУР
35.12% КОЛЮ ХРИСТОВ ИВАНОВ
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. ДРАЛФА
28.43% МИЛЕН СЕВЕРИНОВ ЙОРДАНОВ ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ДРАЛФА
>
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
100.00% АЛИШ МУСТАФОВ ЛЬОТИН
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ДЪЛГАЧ
>
14.29% ГАЛИН ХРИСТОВ СИМЕОНОВ ПП “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ” С. ЗДРАВЕЦ
7.88% ИЛКО ХРИСТОВ ЙОРДАНОВ ПП “ГЕРБ” С. ЗДРАВЕЦ
27.59% СИЛВИЯ ПЕТРОВА СЛАВОВА ПП “ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ” С. ЗДРАВЕЦ
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
50.25%ХРИСТО ХРИСТОВ МАРИНОВ
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. ЗДРАВЕЦ
>
25.39% МЕХМЕД АХМЕДОВ АХМЕДОВ БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. КРАЛЕВО
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
74.61% ХИКМЕТ МЕХМЕДОВ АХМЕДОВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. КРАЛЕВО
>
НА ВТОРИ ТУР
27.68% АЙШЕ ЗЕКЕРИЕВА ИСМАИЛОВА
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ЛИЛЯК
12.12% МАРИЯНА РАХНЕВА ГЕОРГИЕВА ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ” С. ЛИЛЯК
15.56% РАДКО НИКОЛОВ БОНЕВ ПП “ГЕРБ” С. ЛИЛЯК
5.25% ЖИВКО АТАНАСОВ АНТОНОВ ПП “ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ” С. ЛИЛЯК
16.16% ИВАН СТЕФАНОВ ИВАНОВ БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. ЛИЛЯК
НА ВТОРИ ТУР
23.23% ПЛАМЕН ДИМИТРОВ ПАПУРОВ
ПП “ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ “АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ” С. ЛИЛЯК
>
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
69.16% ДИМИТЪР СТЕФАНОВ АЛЕКСИЕВ
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. ЛОВЕЦ
30.84% ПЕТРАНКА СТАНЕВА ДРУМЕВА ПП “ГЕРБ” С. ЛОВЕЦ
>
НА ВТОРИ ТУР
33.98%ДИМО НЕДЯЛКОВ ДИМОВ
ПП “ГЕРБ” С. МАКАРИОПОЛСКО
3.06% ЙОНКО ИЛИЕВ ЙОНКОВ ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ” С. МАКАРИОПОЛСКО
18.66% БОЯН ПЕНЧЕВ БОРИСОВ ИК ЗА ИЗДИГАНЕ КАНДИДАТУРАТА НА БОЯН ПЕНЧЕВ БОРИСОВ ЗА КМЕТ НА С.МАКАРИОПОЛСКО С. МАКАРИОПОЛСКО
НА ВТОРИ ТУР
44.29% ПЕТЪР ПЕНЧЕВ ПЕТРОВ
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. МАКАРИОПОЛСКО
>
20.82% БОГОМИЛ ЯНКОВ БОЙЧЕВ ПП “ГЕРБ” С. НАДАРЕВО
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
72.49% МЕХМЕД ИСМАИЛОВ МЕХМЕДОВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. НАДАРЕВО
6.69% АНТОНИН ГОРЧЕВ ДОНЧЕВ ПП “ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ “АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ” С. НАДАРЕВО
>
36.18% АХМЕД ИСМАИЛОВ АХМЕДОВ ПП “ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ” С. ОВЧАРОВО
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
63.82% СЕБАХАТИН НАСУФОВ ЗЮЛКЯРНИЕВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ОВЧАРОВО
>
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
100.00% КОЛЬО ДИМИТРОВ КРЪСТЕВ
ИК ЗА ИЗДИГАНЕ КАНДИДАТУРАТА НА КОЛЬО ДИМИТРОВ КРЪСТЕВ ЗА КМЕТ НА С.ОСТРЕЦ С. ОСТРЕЦ
>
14.96% ПЛАМЕН АВРАМОВ АВРАМОВ ПП “ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ” С. ПОДГОРИЦА
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
69.53% ХЮСЕИН САЛИЕВ ХЮСЕИНОВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ПОДГОРИЦА
15.51% ИВАН РАДАНОВ НАЧЕВ ПП “ГЕРБ” С. ПОДГОРИЦА
>
ИЗБРАНА ЗА КМЕТ НА I ТУР
58.33% НИКОЛИНКА СТЕФАНОВА ЖЕЛЕВА
ПП “ГЕРБ” С. ПРЕСЕЛЕЦ
41.67% СЕБИЛЕ ХЮСЕИНОВА МЕХМЕДОВА ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ПРЕСЕЛЕЦ
>
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
100.00% АПТУЛА АХМЕД АПТУЛА
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ПРЕСЯК
>
24.64% ВЕСЕЛА ПЕТРОВА ЯНЕВА ПП “ГЕРБ” С. ПРОБУДА
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
54.50% ГЕРАСИМ МАРИНОВ ХРИСТОВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ПРОБУДА
0.00% СТЕФАН ДОЧЕВ СТАМАТОВ ПП “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ” С. ПРОБУДА
20.85% ХРИСТО АТАНАСОВ ИВАНОВ БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. ПРОБУДА
>
6.71% НЕЛИ ДОБРЕВА СТЕФАНОВА ПП “ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ” С. РАЗБОЙНА
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
65.77% СЕВГИН МУСТАФОВ МУСТАФОВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. РАЗБОЙНА
27.52% СТОЯН ЛЮБЕНОВ СОТИРОВ ПП “ГЕРБ” С. РАЗБОЙНА
>
11.89% ТОДОР КИРИЛОВ ПЕТРОВ ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. РОСИНА
ИЗБРАНА ЗА КМЕТ НА I ТУР
56.64% ЮЛИЯ МИРОСЛАВОВА ХРИСТОВА
ПП “ГЕРБ” С. РОСИНА
29.37% МИРОСЛАВ СТАНЕВ ГОРАНОВ БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. РОСИНА
2.10% РУМЯНА ИВАНОВА ГЕОРГИЕВА ПП “ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ “АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ” С. РОСИНА
>
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
75.72% БАЙРАМАЛИ МУСТАФОВ ЧЕРКЕЗОВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. РУЕЦ
24.28% ПАВЛИНА СТОЯНОВА ЗАХАРИЕВА БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. РУЕЦ
>
13.91% НАДКА НИКОЛОВА ПЕТКОВА ПП “ГЕРБ” С. СТРАЖА
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
50.36% РУХАН ХАСАНОВ ХЮСЕИНОВ
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. СТРАЖА
17.03% НЕДЯЛКА ДОБРЕВА ЯНАКИЕВА БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. СТРАЖА
18.71% РОСЕН ДИМИТРОВ КРУМОВ ПП “ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ” С. СТРАЖА
>
ИЗБРАН ЗА КМЕТ НА I ТУР
100.00% ТОТЬО ПЕТРОВ ТОТЕВ
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ С. СЪЕДИНЕНИЕ
>
ИЗБРАНА ЗА КМЕТ НА I ТУР
100.00% РАИМЕ АХМЕДОВА АДЕМОВА
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ТЪРНОВЦА
>
ИЗБРАНА ЗА КМЕТ НА I ТУР
64.65% АЙРИЕ АПТУЛОВА ЧАУШЕВА
ПП “ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ” С. ЧЕРКОВНА
35.35% АХМЕД ИЛЯЗОВ КАЙРЯКОВ ПП “ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ” С. ЧЕРКОВНА